USŁUGI GARD

Starannie i precyzyjnie wykonywane plany zagospodarowania przestrzennego to tylko część naszej oferty. Tworzymy systemy informacji przestrzennej dla ułatwiania pracy urzędnika oraz konsumenta. Naszym celem jest wykonywanie naszej pracy dbale, starannie, idąc za rozwojem i możliwościami jakie stawia przed nami nauka jaką jest urbanistyka. Dla ciągłego wsparcia organizujemy także szkolenia związane z tematami ścisłej urbanistyki i architektury.

Szkolenia

Szkolenia w dziedzinie urbanistyki i architektury, wspierające działania gmin. Naszym celem jest zapewnić współprace gminom, aby ułatwić pracę urzędników. Między innymi można skorzystać z następujących ofert: Szkolenia z zakresu programu GIS, Nowego Kodeksu Urbanistyczno-Architektonicznego i wiele więcej…

czytaj więcej...

Urbanistyka

Opracowujemy dokumenty planistyczne dla gmin, z dużą starannością i dokładnością. Zawdzięczamy ten sukces wieloletniemu doświadczeniu. Kierująca zespołami Anna Woźnicka – absolwentka kierunku Architektura i Urbanistyka na Politechnice Łódzkiej.

czytaj więcej...

Geoportale

Wykonujemy systemy informacji przestrzennej dla gmin zgodnie z ustawą o Infrastrukturze Informacji Przestrzennej. systemy można moderować samodzielnie. Prezentacja systemu nic nie kosztuje, chętnie Państwu zaprezentujemy. Systemy w cenie od 200 zł.

czytaj więcej...